Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.
Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Alle 211 restauranter i Coimbra

Restaurante Italia

Parque Dr. Manuel Braga, Coimbra 3000, Portugal
+351-239 838 863
Nettsted
Forbedre denne oppføringen
Vurdert som nr. 58 av 211 Restauranter i Coimbra
Timer:
sø - lø 12:00 pm - 12:00 am
Middagsalternativer: Sent på kvelden
Restaurantdetaljer
Middagsalternativer: Sent på kvelden
Skriv en anmeldelse

142 anmeldelser fra vårt fellesskap

Besøkendes rangering
    36
    71
    21
    8
    6
Vurderingssammendrag
    Mat
    Service
    Verdi
    Atmosfære
Dato | Rangering
  • Nederlandsk først
  • Engelsk først
  • Fransk først
  • Tysk først
  • Italiensk først
  • Norsk først
  • Portugisisk først
  • Spansk først
  • Hvilke som helst
  • Alle nye på norsk
Norsk først

Reisende som så på Restaurante Italia, så også på

Coimbra, Coimbra District
 
Coimbra, Coimbra District
Coimbra, Coimbra District
 

Har du vært i Restaurante Italia? Del dine erfaringer!

Skriv en anmeldelse Legg til bilder

Tilleggsinformasjon om Restaurante Italia

Adresse: Parque Dr. Manuel Braga, Coimbra 3000, Portugal
Telefonnummer: +351-239 838 863
Sted: Europa  >  Portugal  >  Central Portugal  >  Coimbra District  >  Coimbra
Åpningstider:
søndag 12:00 pm - 12:00 am
mandag 12:00 pm - 12:00 am
tirsdag 12:00 pm - 12:00 am
onsdag 12:00 pm - 12:00 am
torsdag 12:00 pm - 12:00 am
fredag 12:00 pm - 12:00 am
lørdag 12:00 pm - 12:00 am

Eiere: Hva er din side av saken?

Registrer deg nå helt gratis – og begynn å få automatiske varsler om nye anmeldelser, svar på tilbakemeldinger fra reisende, legg til nye bilder på oppføringen din og mye mer.

Behandle oversikten

Spørsmål og svar

Spørsmål? Få svar fra ansatte og tidligere besøkende hos Restaurante Italia.
Retningslinjer for innlegg
Vanlige spørsmål:
  • Har dere glutenfrie alternativer?
  • Finnes det regler for antrekk?
  • Tillater dere hunder på plassen utenfor?