Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Cartagena Hop On -Hop Off tur - Tour en Bus Turístico de 2 pisos Cartagena.

Velg dato og reisende
Fra
USD 20,00
Dato
2 reisende
Høydepunkter
    Hva du kan forvente
    ¡NUESTRO TOUR INCLUYE!

    La megjor forma de ver, av de disfrutar esta maravillosa ciudad

    Inconfundibles busser de 2 pisos, tenen capacidad de 65 personer: 10 en el primer nivå 55 og en halvdel av kjøretøyet.

    Sistema de audio guía que relata la historia de Cartagena en 6 idiomas (ingles, francés, alemán, português, italiano y español).

    Uansett, er det spesielt viktig å se på at du er en turistorganisasjon. El recorrido cuenta har 14 rom med eget bad, med utsikt over Mude de la Bodeguita, Torre del Reloj, Castillo de San Felipe, Avenida San Martín, Castillo Grande.

    Caminata Guiada by el Centro Histórico ligger 90 minutter til fots, og det er lett å besøke Los Angeles, og er en av de største turistattraksjonene i Cartagena.

     
    Vis flere
    Viktig informasjon
    Avreisested
    El Bus Tiene Salida diaria des la primera parada llamada Muelle de la Bodeguita de Cartagena de Indias
    Avreisetid
    MUELLE DE LA BODEGUITA
    9:00 - 9:45 - 10:30 - 11:15 - 12:00 - 12:45 - 13:30 - 14:15 - 15:00 - 15:45 - 16:30 - 17:15 - 18: 00

    CENTRO DE CONVENCIONES
    9:02 - 9:47 - 10:32 - 11:17 - 12:02 - 12:47 - 13:32 - 14:17 - 15:02 - 15:47 - 16:32 - 17:17 - 18: 02

    FUERTE SAN SEBASTIAN DEL PASTELILLO
    9:07 - 9:52 - 10:37 - 11:22 - 12:07 - 12:52 - 13:37 - 14:22 - 15:07 - 15:52 - 16:37 - 17:22 - 18: 07

    TORRE DEL RELOJ
    09:19 - 10:04 - 10:49 - 11:34 - 12:19 - 13:04 - 13:49 - 14:34 - 15:19 - 16:03 - 16:49 - 17:34 - 18: 19

    CASTILLO DE SAN FELIPE
    09:34 - 10:19 - 11:04 - 11:49 - 12:34 - 13:19 - 14:04 - 14:49 - 15:34 - 16:19 - 17:04 - 17:49 - 18: 34

    MUSEO RAFAEL NÚÑEZ
    9:41 - 10:26 - 11:11 - 11:56 - 12:41 - 13:26 - 14:11 - 14:56 - 15:41 - 16:26 - 17:11 - 17:56 - 18: 41

    BOQUETILLO (ENTRADA A LA CIUDAD AMURALLADA)
    9:45 - 10:30 - 11:15 - 12:00 - 12:45 - 13:30 - 14:15 - 15:00 - 15:45 - 16:30 - 17:15 - 18:00 - 18: 45

    SAN FRANCISCO ENTRADA EN LA CIUDAD AMURALLADA
    09:49 - 10:34 - 11:19 - 12:04 - 12:49 - 13:34 - 14:19 - 15:04 - 15:49 - 16:34 - 17:19 - 18:04 - 18: 49

    CENTRO COMERCIAL PLAZA BOCAGRANDE
    9:52 - 10:37 - 11:22 - 12:07 - 12:52 - 13:37 - 14:22 - 15:07 - 15:52 - 16:37 - 17:22 - 18:07 - 18: 52

    AVENIDA SAN MARTÍN
    9:55 - 10:40 - 11:25 - 12:10 - 12:55 - 13:40 - 14:25 - 15:10 - 15:55 - 16:40 - 17:25 - 18:10 - 18: 55

    CASINO RIO
    9:57 - 10:42 - 11:27 - 12:12 - 12:57 - 13:42 - 14:27 - 15:12 - 15:57 - 16:42 - 17:27 - 18:12 - 18: 57

    HOTEL CARIBE
    09:59 - 10:44 - 11:29 - 12:14 - 12:59 - 13:44 - 14:29 - 15:14 - 15:59 - 16:44 - 17:29 - 18:14 - 18: 59
    HOTEL HILTON
    10:02 - 10:47 - 11:32 - 12:17 - 13:02 - 13:47 - 14:32 - 15:17 - 16:02 - 16:47 - 17:32 - 18:17 - 19: 02

    IGLESIA DE CASTILLO GRANDE
    10:13 - 10:58 - 11:43 - 12:28 - 13:13 - 13:58 - 14:43 - 15:28 - 16:13 - 16:58 - 17:43 - 18:28 - 19: 1. 3.
    HORA EXACTA.

    Varighet
    2 dager
    Returdetaljer
    El tour finaliza en el mismo punto de inicio. Muelle de la Bodeguita.
    Inkludert
    • Guía profesional
    • Tour de subir y bajar
    Unntak
    • Tips
    • Lunsj
    • Alkoholholdige drikker (tilgjengelig for kjøp)
    • Hotel pickup og drop-off
    Vis flere
    Tilleggsinformasjon
    • Bekreftelse mottas ved bestillingstidspunktet
    • Tilrettelagt for rullestolbrukere
    • Los precios para adultos se aplican a toos los viajeros.
    • Barn må være ledsaget av en voksen
    Avbestillingsregler
    Alle salg er endelige og påløper 100 % avbestillingsgebyr.
    20anmeldelser4spørsmål og svar
    Vurdering fra reisende
    • 9
    • 8
    • 2
    • 1
    • 0
    Type reisende
    Tidsperiode
    Språk
    • Filtrer
    • Norsk
    Disse anmeldelsene er maskinoversatt fra engelsk. Vis maskinoversettelser?
    Stor støtte fra cruiseskipet til start, takket være et fantastisk team av Camila, Elizabeth og Evcans. Hop on hop off løp bare hvert 30. minutt, så vi hoppet ikke av / på så mye som vi ellers ville ha gjort.
    Finn ut mer
    Jeg har vært her en måned, så jeg bestemte meg for å ta turen en dag jeg ikke gjorde noe. . . . . de viser deg bare de viktigste punktene rundt byen. . . . . Jeg anbefaler for nybis. . . . . . Hvis du har vært her før det bare er en busstur rundt i byen. . . . . .
    Finn ut mer
    Vi valgte å gjøre Hop on Hop off Tour for å bli minst mulig kjent med den innmurte byen Cartagena før vi forgrener seg på egen hånd senere. Når turer går, var denne den mest grunnleggende du kunne få, for å være ærlig. Ikke altfor beskrivende for steder på turen, men det tjente
    Finn ut mer
    Rep Candelaria var flott for oss! Vi fant henne på kiosken i kjøpesenteret ved siden av. Hun arrangerte hop på hop off tour og kommunisert via WhatsApp, som var perfekt for oss.
    Finn ut mer
    Trenger du å forbedre tjenesten og oppdatere kartbrosjyren. Først av alt forteller de 14 stoppene ikke mye om hva de skal besøke på de stoppene. Kartet som hop-hop-bussen gir deg, inneholder ikke mye info. Alt det gir deg, er ruter med de 14 stoppene med tidsplanen, men
    Finn ut mer
    Viktig informasjon
    • Citysightseeing Cartagena
    • Varighet: 2 dager
    • Elektronisk billett aksepteres
    • Umiddelbar bekreftelse
    • Tilbys på disse språkene: Engelsk, Spansk
    Hvorfor bestille på TripAdvisor?
    • Lavprisgaranti
    • Ingen bestillingsgebyrer
    • Sikre betalinger
    • Døgnåpen støtteRing: +47 21930559