STEAM - Museum of the Great Western Railway

STEAM - Museum of the Great Western Railway anmeldelser, Swindon

STEAM - Museum of the Great Western Railway

STEAM - Museum of the Great Western Railway
4.5
Temamuseer • Historiske steder • Historiske museer
10:00–17:00
Mandag
10:00 - 17:00
Tirsdag
10:00 - 17:00
Onsdag
10:00 - 17:00
Torsdag
10:00 - 17:00
Fredag
10:00 - 17:00
Lørdag
10:00 - 17:00
Søndag
11:00 - 16:00
Om
Foreslått varighet
1-2 timer
Foreslå endringer for å forbedre det vi viser.
Forbedre denne oppføringen
Hva er Travellers' Choice?
Tripadvisor gir ut Travellers' Choice-priser til overnattingssteder, attraksjoner og restauranter som konsekvent får gode anmeldelser fra reisende og er rangert i de øverste 10 % av steder på Tripadvisor.

4.5
1 516 anmeldelser
Ypperlig
1 009
Svært bra
420
Gjennomsnittlig
62
Dårlig
15
Forferdelig
10

Disse anmeldelsene oversettes automatisk fra engelsk.
Denne tjenesten kan inneholde oversettelser levert av Google. Google fraskriver seg alle garantier, uttrykte eller underforståtte, knyttet til oversettelser, inkludert alle garantier for nøyaktighet, pålitelighet og eventuelle implisitte garantier for salgbarhet, egnethet for et bestemt formål og beskyttelse mot forfalskninger.

Rob H
Ipswich, UK152 bidrag
Flott par timer
Strålende. Det vil ta ca. 2 kanskje 3 timer for å få runde hvis du tar deg tid. Det er morsomt og mye å se med en flott britiske historien bak tur. Du får se videoer og lære som du går rundt. Du kan også gå på tog og i noen av vogn. Jeg trodde det var veldig godt presentert og selv hadde noen gode i kafeen som var rykende ferske så kan ikke klage. Et herlig par timer pluss at du har overflod av butikker utenfor også, så du kan kaste noen shopping til besøket.
Language Weaver
Skrevet 8. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

MattyA32
Cheltenham, UK706 bidrag
Faren min bursdagsgave
sep. 2013 • Forretning
Gikk for min pappaene 87th bursdag. Massevis av flotte togene for å se.

Min 3 år gamle sønn elsket også å se alle togene og klatring, opp. God dag ute.

Tips - maten var ganske gjennomsnittlig #eatbefore
Language Weaver
Skrevet 7. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Mike S
Blyth, UK172 bidrag
Ingen hunder tillatt
jul. 2014 • Familie
Jeg hadde en time å "drepe" mens jeg var på ferie i nærheten Swindon og min kone hadde gått av shopping i det nærliggende kjøpesenteret.

Jeg gleder meg til å reise inn i damp for å nyte time. Men, det var en svært varm dag og det var absolutt ingen måte jeg kunne forlate mitt "helt hus opplæring' Cockerpoodle i bilen så det var med meg. Dessverre, da jeg gikk for å betale i resepsjonen, spurte jeg om å ta hunden i (dog ikke engang hadde blitt lagt merke til av dem). Så, jeg aldri fikk muligheten til å besøke damp og jeg gikk til 'drukne min smerte" på den nærliggende nasjonale Stol på Cafe med utendørs bord. Med en gang, så snart den unge jenta i skranken så min lille hund, jeg fikk en skål av kjølig vann.

Tro i kundeservice (inkludert hund-vennlighet) var behørig restaurert.
Language Weaver
Skrevet 7. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Andrew H
Swindon, UK19 bidrag
Passer til Pappaer og gutter best
jun. 2014 • Venner
For en moderne museum. Damp er selvsagt preget av fortiden med et godt antall fine Swindon bygd lokomotiv for å vise. Den fordeler seg fra sin beliggenhet i den tidligere jernbanen fungerer, og at det er et relativt nytt museum, det har tilstrekkelig diskret high tech bakgrunn ting som skjer for å tilfredsstille alle, for eksempel en virtuell fotplaten togtur og noen fine lyd injeksjon for noen utstillinger. Dette er også et flott sted for arrangementer for med store hireable rom for bedriftstilstelninger, fester osv. Stor suksess for Bergen.
Language Weaver
Skrevet 6. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Bill K
Brighton, UK3 bidrag
Wow wow og wow
aug. 2014 • Par
For et fantastisk museum å besøke. Vi tilbrakte helgen i Bath og slippe forbi her på vei hjem. Det var høydepunktet på turen. Er det noe for enhver smak fra 2 til 102.

En herlig samling av minner fra tid gått og jeg har aldri vært nærmere noen utstillinger i noe annet museum.

Målet ser ut til å være for å ta deg tilbake i tid som motsetter seg til å måtte vise utstillinger over en barriere 20 meter unna, kan du stå i de fleste utstillinger så nær som side om side med være kollisjonsdukke portaying tidsalderen.

Vi vil definitivt komme tilbake igjen og anbefale til alle uansett om du har barn eller brukes til å arbeide på jernbanelinjene eller bare ønsker å bli transportert tilbake til den romantiske tider av damp.

Godt gjort!
Language Weaver
Skrevet 5. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

carokay842
swindon14 bidrag
God dag ute
aug. 2014 • Par
God valuta for pengene, barnebarn elsket det, hyggelig cafe og rimelige priser. Mye å se og også vi kunne ikke få våre barnebarn av damptoget simulator. Vi skal reise tilbake igjen!
Language Weaver
Skrevet 5. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

naomimarshall
Swindon, UK72 bidrag
God morgen med barn
aug. 2014
Damp var fantastisk mange interaktive for barna hele veien gjennom og gavebutikk prisene er svært rimelige. En flott dag ute for togentusiaster og eller familier.
Language Weaver
Skrevet 5. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Baz1953
Swindon, UK16 bidrag
Damp Museum Swindon
apr. 2014 • Venner
Dette er et flott sted å besøke for et par timer. Videoene av folk som pleide å jobbe her er svært interessant sammen med den gamle motorer.
Language Weaver
Skrevet 5. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Sara F
Rochester, UK66 bidrag
Ikke bare en tekniker Ting (selv om det er en ingeniør ting ... )
Alle rettigheter, vedgår jeg det, jeg er en tekniker. En Leide Sivilingeniøren - så bare tanken på å se Isambard rike Brunel tegning-brett og gangavstand - stick (sistnevnte markert slik at det kan brukes til å få oversikt over bred måler linje) - som er her - begeistre meg. Du trenger ikke å være en ingeniør, men, for å finne mye av interesse i Damp: Alle som er interessert i järnvägar, sosiale historie, livene til fungerende personer, eller bare ute etter noe å gjøre i Swindon (annet enn kjøre rundt og rundt én vei systemet leter etter stedet) finner et besøk interessant og underholdende. Tonen på skjermene er forfriskende voksen - selv om det finnes hands-on viser som vil være av interesse ungdommer (og voksne), og lekeområder for å more små barn - og utstillingen gir god bruk av plassen, og bruk av partisjoner og endringer i nivået for å åpne opp nye visninger og holde den besøkende interessert. Det er damp-motorene. Og Brunel tegning-board (selv om jeg har allerede nevnt at ... ) og jeg nettopp har sett en damp-motoren fra undersiden, og prøvd å endre punktene i et signal-box, og spist en velsmakende frokost hele dagen! Så ja, dette stedet er et passende hyllest til alle som arbeidet på Guds fantastiske jernbanen, og vel verdt et besøk. Og nå, fullt ...
Language Weaver
Skrevet 4. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

NannieAnnie111
Bognor Regis, UK47 bidrag
Flott sted, litt av en åpenbaring.
aug. 2014 • Par
Vennlig personale, rimelig, og avgiften også inkludert gratis parkering for handlested på samme sted, verdt pengene for den alene.. Mange korte filmene som viser hvordan motorene, muligheten til å bruke et signal, og bytte spor og utforske hva vogner var som. Utmerket
Language Weaver
Skrevet 3. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Viser resultatene på side 1-10 av 304
Er det noe som mangler eller er unøyaktig?
Foreslå endringer for å forbedre det vi viser.
Forbedre denne oppføringen
Vanlige spørsmål om STEAM - Museum of the Great Western Railway

STEAM - Museum of the Great Western Railway er åpen:
  • Søn - Søn 11:00 - 16:00
  • Man - Lør 10:00 - 17:00


Restauranter i nærheten av STEAM - Museum of the Great Western Railway: Se alle restauranter i nærheten av STEAM - Museum of the Great Western Railway på Tripadvisor