Sintra Tourist Bus 434
Sintra Tourist Bus 434
2.5
09:00–17:00
Mandag
09:00 - 18:00
Tirsdag
09:00 - 18:00
Onsdag
09:00 - 18:00
Torsdag
09:00 - 18:00
Fredag
09:00 - 18:00
Lørdag
09:00 - 17:00
Søndag
09:00 - 17:00
Om
Varighet: Mer enn 3 timer
Foreslå endringer for å forbedre det vi viser.
Forbedre denne oppføringen
Turer og opplevelser
Finn forskjellige måter å oppleve dette stedet på.
Inntekter påvirker opplevelsene som er omtalt på denne siden. Finn ut mer.

De beste måtene å oppleve Sintra Tourist Bus 434 og attraksjoner i nærheten på


Vi sjekker anmeldelser.
Tripadvisors tilnærming til anmeldelser
Hver Tripadvisor-anmeldelse går gjennom et automatisert sporingssystem før den legges ut. Dette systemet samler inn informasjon som svarer på følgende spørsmål: Hvordan, hva, hvor og når. Hvis systemet oppdager noe som muligens strider imot retningslinjene våre for fellesskapet, blir anmeldelsen ikke publisert.
Når systemet oppdager et problem, kan en anmeldelse automatisk avvises, sendes til anmelderen for bekreftelse eller gjennomgås manuelt av teamet vårt av innholdsspesialister. Disse spesialistene jobber døgnet rundt for å opprettholde kvaliteten av anmeldelsene på nettstedet vårt.
Teamet vårt sjekker hver anmeldelse som er lagt ut på nettstedet og bestrides av fellesskapet vårt for ikke å møte retningslinjene våre for fellesskapet.
Finn ut mer om moderering av anmeldelser.
2.5
2,5 av 5 bobler550 anmeldelser
Ypperlig
71
Svært bra
75
Gjennomsnittlig
88
Dårlig
58
Forferdelig
258

Disse anmeldelsene oversettes automatisk fra engelsk.
Denne tjenesten kan inneholde oversettelser levert av Google. Google fraskriver seg alle garantier, uttrykte eller underforståtte, knyttet til oversettelser, inkludert alle garantier for nøyaktighet, pålitelighet og eventuelle implisitte garantier for salgbarhet, egnethet for et bestemt formål og beskyttelse mot forfalskninger.

Sylvie M
1 bidrag
1,0 av 5 bobler
mai 2024 • Par
An interesting visit to the Pena Palace, but with a staggering overabundance of tourists (of which I am one), and the queues were even longer in the afternoon. Like many, we took a return trip with buses 434 and 435 when we got off the train, thinking we would have time to go back down to Sintra for lunch and then take the 435 again to go to our afternoon visit. What a utopia !! Departures from the station completely anarchic, the staff is content to sell their tickets but do not know when the bus leaves, which ends up full ++ because there are very few seats. The climb to Pena was very laborious, the tuk tuks invading the road plus bikes, we arrived 20 minutes late and 5 minutes before our RV closed. We stayed in the Pena compound, after understanding that we would not have time to make a return trip to the city center but it seemed so complicated to find the 435 for the 2nd visit, that we had to go all the way down walk in the rain. A little walk in the evening in Sintra... to discover that the 2 buses stop running between 6:15 p.m. and 6:30 p.m.... so, 3 km on foot to get off at the station... Fiasco day... and around twenty euros lost ..
Skrevet 13. mai 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

kristinaaa_aa0
Wien, Østerrike11 bidrag
1,0 av 5 bobler
mai 2024 • Venner
Rip-off, unfriendly, extremely long journey times due to traffic jams. Deliberately expensive ticket sales. Buses are full, not worth it.
Skrevet 3. mai 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

mamounettedepau
PAU64 bidrag
1,0 av 5 bobler
mai 2024 • Par
Theft! A scam! Some bullshit! Tourist trap!
We should have looked at the Tripadvisor reviews!!!!
We were probably reassured because it was a city bus!!!
13.50€ per person! !!!
TO FLEE !!!!!!!!!!!!
Skrevet 3. mai 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Inmaculada G
3 bidrag
1,0 av 5 bobler
mai 2024 • Par
The 434 tourist bus is not a good option. In my case we had time to visit the Palacio da Pena at 12:30. Well, first we visited the quinta de la regaleira and at 11:15 we went to the stop to take the 434. We saw 3 full buses pass by and the drivers told us to take the next one. We had to hire a tuc tuc to take us up. What's the point of hiring this service that offers you total availability if you can't use it later? It is not sized for the volume of Tourism. A shame and a very bad option.
Skrevet 2. mai 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Hugo C
1 bidrag
2,0 av 5 bobler
mai 2024 • Familie
Beware, the price on all the websites is untrue. The 434 bus costs €13.50 per person. It is not the prices you can on the 'official' websites.
Skrevet 1. mai 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Ahmet Y
Ankara, Tyrkia4 bidrag
3,0 av 5 bobler
apr. 2024 • Par
Good for to reach Pena, but it is too expensive. Moreover they don't give detail about 434-435 bus in the ticket office, if only buy 434, it is 8.5 euro for round trip. But they don't explain well and most of the people like us pay 13.5 euro for 434-435, one day pass. Moreover one way 434 is around 4 euro but driver took 13.5 euro for one way ticket from a person, we warned the driver about it but he doesn't care, it is robbery.
Skrevet 16. april 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Jave
7 bidrag
1,0 av 5 bobler
apr. 2024 • Venner
Big scam for the bus that goes up to the castle! 7.60€ normally and we had no other choice than to take the ticket at 13.50€ for a return trip 81€ for 6 people!! ! The driver told us to get off if it didn't suit us! Scandalous..
Skrevet 4. april 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Ana belen R
1 bidrag
1,0 av 5 bobler
mar. 2024 • Familie
What a shame, charging 13.50 just to get on and off, without explaining to us that it was a bus for the whole day.
Tourist abuse. They don't know how to take care of tourists and they won't see that in the long term, will they notice it?
The Lisbon card, rubbish, some do not enter, others are closed, etc.
Skrevet 2. april 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Diane T
Liverpool, UK101 bidrag
1,0 av 5 bobler
mar. 2024 • Par
Very poor in March 2024, overcrowded, dread to think how many people may be using this route in peak tourist months.
The other route, 435, seemed to be nonexistent on the day we visited. Couldn’t believe how busy Sinatra was on a dull, misty March day. Views non-existent, just low cloud.
Tickets for bus were extortionate.
Queues for palaces, expensive ticket prices, all in all very underwhelming Sintra experience.
Completely accept Sintra is a UNESCO site, so palaces must be fabulous but logistics around a day here need planning and careful consideration to get the best out of it.
Skrevet 16. mars 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

bianka l
5 bidrag
1,0 av 5 bobler
mar. 2024 • Venner
A totally tourist scam... Even if you want to buy a return ticket they will try to sell you the Hop on hop off ticket, that costs 13.5 €. They wanted to sell the one way ticket for 9.1 €, which is the price for return ticket. I told her, that the prices at the website different are, but I was given the answer that the prices there only for the park in Pena Palace were. So we leaved and didn't buy any ticket.
Skrevet 15. mars 2024
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Viser resultatene på side 1-10 av 550
Inntekter påvirker opplevelsene som er omtalt på denne siden. Finn ut mer.
Er dette Tripadvisor-oppføringen din?
Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer.
Gjør krav på oppføringen din

Sintra Tourist Bus 434 (Portugal) - Anmeldelser - Tripadvisor

Vanlige spørsmål om Sintra Tourist Bus 434

Hoteller i nærheten av Sintra Tourist Bus 434: Se alle hoteller i nærheten av Sintra Tourist Bus 434 på Tripadvisor

Restauranter i nærheten av Sintra Tourist Bus 434: Se alle restauranter i nærheten av Sintra Tourist Bus 434 på Tripadvisor

Alle hotell i SintraHotelltilbud i SintraRestplass i Sintra
Alle ting å gjøre i Sintra
Dagsturer i SintraSpa og velvære i SintraFornøyelsesparker i Sintra
RestauranterFlyReisehistorierCruiseLeiebiler