Bridgnorth Castle Hill Railway

Bridgnorth Castle Hill Railway anmeldelser

Bridgnorth Castle Hill Railway

Bridgnorth Castle Hill Railway
4.5
08:00–20:00
Mandag
08:00 - 20:00
Tirsdag
08:00 - 20:00
Onsdag
08:00 - 20:00
Torsdag
08:00 - 20:00
Fredag
08:00 - 20:00
Lørdag
08:00 - 20:00
Søndag
12:00 - 20:00

4.5
824 anmeldelser
Ypperlig
533
Svært bra
243
Gjennomsnittlig
37
Dårlig
5
Forferdelig
6

Disse anmeldelsene oversettes automatisk fra engelsk.
Denne tjenesten kan inneholde oversettelser levert av Google. Google fraskriver seg alle garantier, uttrykte eller underforståtte, knyttet til oversettelser, inkludert alle garantier for nøyaktighet, pålitelighet og eventuelle implisitte garantier for salgbarhet, egnethet for et bestemt formål og beskyttelse mot forfalskninger.

grace m
Reading, UK4 bidrag
Gå tilbake i tid på damp jernbane
jul. 2014 • Par
Vi likte det faktum at det var en bryllupsfesten med en vogn
Blitt med på vår vanlig vogn. Også barn fra den lokale skolen hadde vært ut for dagen på toget og var kledd
i alt fra kokeren passer til smarte jernbanelinjene uniformer avhengig av arbeidet de hadde foretatt på jernbanen
for dagen.
Language Weaver
Skrevet 5. august 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Andy keen
Birmingham, UK1 312 bidrag
Morsom tur
jul. 2014 • Familie
Det er en morsom tur på funicula..? ... vi har riden dem over hele verden ... de fortsatt er morsomme, men ... shooooort.
Tar en fra toppen byen ned til elven uten en lang gåtur ... noe som er hyggelig Tho.
Language Weaver
Skrevet 22. juli 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Sheila N
Okehampton, United Kingdom55 bidrag
Korte og søte
jul. 2014 • Par
Vi besøkte Skien og jeg var velvillig gitt 2 opp billetter ved en dame jeg møtte i bridge, jeg hadde aldri sett henne før, men hun var så snill.
-e jernbanestasjon er en strålende idé vi har én i Lynton i Devon men det er ikke like praktisk som dette.Synd at selve kjøreopplevelsen er så rask.
Hold det gående er det bra.
Language Weaver
Skrevet 20. juli 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Caelia Y
Woore, UK10 bidrag
Nyttig lil tog!
mai 2014 • Alene
Dette er et veldig praktisk lite tog med tanke på hvor bratte bakken til og fra byen er spesielt hvis du lider leddproblemer som jeg gjør. Å kjøpe en bulk sett med billetter til billigere også leveres også i praktiske og de utløper ikke heller.
Language Weaver
Skrevet 8. juli 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

oakley 56
Bridgnorth, UK8 830 bidrag
Utviklingshistorie
jun. 2014 • Par
Som de innfødte vi sjelden bruk jernbanen men med familie som besøker og det å være gravid det var perfekt for å få fra lav til høy byen .
Til £1,20 tilbake det sparer bena på den slitne gamle eller sjuka utsikten er fantastisk fra toppen når du går slottet gå med mange kafeer puber og restauranter er innenfor en fem minutters gange fra øvre stasjon kan du ikke bomme.
Med jernbanen var i godt over hundre år gammel og fortsatt å ha passasjerer det bare viser hvor store britiske engineering er.
Language Weaver
Skrevet 28. juni 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

roslyn105
Littlestone-on-Sea, UK174 bidrag
Fine historiske jernbane
jun. 2014 • Venner
Dette er en liten perle, veldig billig, så prøv det, tar deg fra toppen av byen og den nedre bydelen.
Language Weaver
Skrevet 16. juni 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

daizey18
West Bromwich, UK22 bidrag
Bostin!
jun. 2014 • Familie
Bra som alltid, sparer beina og utsikten er flott, bli smashing når terommet åpner på nytt som er ganske snart tilsynelatende
Language Weaver
Skrevet 15. juni 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

RobC614
Grove City, PA92 bidrag
Flott liten tur
mai 2014 • Forretning
Bortgjemt ned en alliert av hovedgaten finner du "stasjonen" for Castle Hill Railway. Dette er en fin opplevelse for bare £1,20 per voksen billett. Tacking opp jernbanen kan du gå opp for å se de kirke tegnet av Thomas Telford, Kirkeruinene, og bare utsikt over byen.

Jernbanestasjonen ble bygget i 1891 og åpnet i 1892. Opprinnelig bilene kreves vannpumper for å flytte biler opp og ned, selv om nå bilene kjøre på elektrisitet og har fordoblet fart på helling. Den jernbanelinjene er den eneste i innlandet elektrisk Cliff jernbane og er den bratteste og korteste i Storbritannia.

Turen er verdt den lave prisen og erfaring og, om ikke annet så sparer bena halvparten av turen opp og ned.
Language Weaver
Skrevet 4. juni 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

A76HI
Leamington Spa, UK30 bidrag
Nøt liten tur
Veldig hyggelig tur ned til bunnen. etterfulgt av deilig billig lunsj på bambus. ydmykhet og potetmosen var fantastisk. Deretter hadde en morsom tur opp igjen. Barna elsket det og bare £1.20 .
Language Weaver
Skrevet 28. mai 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

john6101953
Dudley, UK387 bidrag
Verdt en tur
mai 2014 • Familie
Dette er verdt en tur opp og ned for
Det er en reise tilbake til en tid langt borte og verdt innsatsen
Language Weaver
Skrevet 28. mai 2014
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og ikke fra TripAdvisor LLC.

Viser resultatene på side 1-10 av 102
Er det noe som mangler eller er unøyaktig?
Foreslå endringer for å forbedre det vi viser.
Forbedre denne oppføringen