Bridgnorth Castle Hill Railway

Bridgnorth Castle Hill Railway

Bridgnorth Castle Hill Railway
4.5
08:00–20:00
Mandag
08:00 - 20:00
Tirsdag
08:00 - 20:00
Onsdag
08:00 - 20:00
Torsdag
08:00 - 20:00
Fredag
08:00 - 20:00
Lørdag
08:00 - 20:00
Søndag
12:00 - 20:00
Skriv en anmeldelse
Inntekter påvirker opplevelsene som er omtalt på denne siden. Finn ut mer.

De beste måtene å oppleve attraksjoner i nærheten på


Vi sjekker anmeldelser
Tripadvisors tilnærming til anmeldelser
Hver Tripadvisor-anmeldelse går gjennom et automatisert sporingssystem før den legges ut. Dette systemet samler inn informasjon som svarer på følgende spørsmål: Hvordan, hva, hvor og når. Hvis systemet oppdager noe som muligens strider imot retningslinjene våre for fellesskapet, blir anmeldelsen ikke publisert.
Når systemet oppdager et problem, kan en anmeldelse automatisk avvises, sendes til anmelderen for bekreftelse eller gjennomgås manuelt av teamet vårt av innholdsspesialister. Disse spesialistene jobber døgnet rundt for å opprettholde kvaliteten av anmeldelsene på nettstedet vårt.
Teamet vårt sjekker hver anmeldelse som er lagt ut på nettstedet og bestrides av fellesskapet vårt for ikke å møte retningslinjene våre for fellesskapet.
Finn ut mer om moderering av anmeldelser.
4.5
846 anmeldelser
Ypperlig
546
Svært bra
249
Gjennomsnittlig
39
Dårlig
6
Forferdelig
6

sarahjpinkerton1970
Doncaster, UK100 bidrag
des. 2022 • Venner
Absolutely loved this fabulous bit of history the ticket master was an absolute joy told me and my friend some of the history. He was so smartly dressed I felt like we had stepped back in time.

Vary short but worth the experience and the views are stunning
Skrevet 5. desember 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Diane C
Falmouth, UK18 bidrag
nov. 2022 • Alene
Lovely quirky cliff railway connecting Low Town to High Town. Beautifully preserved. Saves the slog up the very steep and numerous steps.
Skrevet 14. november 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

francesmbthornton
Farnborough, UK3 bidrag
sep. 2022
Great experience saved a lot of leg work. Would definitely recommend as it takes you right into the heart of the town
Skrevet 23. september 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Lynn Mills
Liverpool, UK557 bidrag
aug. 2022 • Par
Loved the experience at only £2 return. The staff are so miserable, don't get why they work there. Impossible to talk to.
Skrevet 29. august 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

cboulton01
Romsey, UK20 bidrag
aug. 2022 • Familie
A very short journey, serviced by staff who seem fed up with being there. Not particularly friendly or helpful. I’d only recommend using this railway for a genuine need to get up / down the hill, but not for a tourist activity.
Skrevet 25. august 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Raffl
10 bidrag
aug. 2022 • Par
The stay was amazing. Very clean place with lots of nice pubs and restaurants. Enjoyed the train going from lower to upper town. Will go there again.
Skrevet 16. august 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

SJ
Thatcham, UK16 bidrag
aug. 2022 • Par
A quaint old funicular railway that saved walking up the steps. Good view of Low Town on the way up. £2 return, only take cash. We got the impression that staff would be happier if you have the correct money or small denominations. We only had a £20 notes. A smile and pleasantries go a long way.
Skrevet 9. august 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Chris
Hinckley, UK722 bidrag
jul. 2022
We were visiting the area and we decided to have a ride on this. The ticket rooms at the top and bottom are old and seem to be original which is nice to see. There is some information about the history in the ticket rooms which is good.

The carriages are interesting and the views are nice from the top. The staff are friendly. The ride only lasts a couple of minutes. It is a good way to get to the bottom and back up to the top (or vise versa) if you don't want to walk. It is worth using this as the ticket is for a return
Skrevet 27. juli 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

jul. 2022 • Familie
…which reminded us of a very much scaled down Peak Tram in HK where we live. £2 up and back down seems ok for the novelty and luckily our pushchair just about fitted in too.
Skrevet 25. juli 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

neilrbarber
Cannock, UK79 bidrag
jul. 2022
a pleasure to see a fully restored , working victorian hill rail way. sold with return ticket , with great views
Skrevet 25. juli 2022
Denne anmeldelsen er den subjektive meningen til et Tripadvisor-medlem og kommer ikke fra Tripadvisor LLC. Tripadvisor sjekker anmeldelser.

Viser resultatene på side 1-10 av 846
Inntekter påvirker opplevelsene som er omtalt på denne siden. Finn ut mer.
Er det noe som mangler eller er unøyaktig?
Foreslå endringer for å forbedre det vi viser.
Forbedre denne oppføringen

Bridgnorth Castle Hill Railway (England) - Anmeldelser - Tripadvisor

Vanlige spørsmål om Bridgnorth Castle Hill Railway

Bridgnorth Castle Hill Railway er åpen:
  • Søn - Søn 12:00 - 20:00
  • Man - Lør 08:00 - 20:00