Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Ai Di Vietnamese Food

No. 1018Xinyi Rd., Puli Township, Taiwan
+886 4 9291 0467
Lagre
Oppdateringer av kart er satt på pause. Zoom inn for å se oppdatert informasjon.
Tilbakestill zoom
Oppdaterer kart ...
Oversikt
  • Ypperlig76 %
  • Svært bra12 %
  • Gjennomsnitt12 %
  • Dårlig0 %
  • Forferdelig0 %
Restaurantens åpningstider
KJØKKEN
Vietnamesisk
VURDERINGER
Service
Mat
Verdi
BELIGGENHET
No. 1018Xinyi Rd., Puli Township, Taiwan
Alle detaljer
Skriv en anmeldelseAnmeldelser (8)
Vurdering fra reisende
Type reisende
Tidsperiode
Språk
Anmeldt 20 november 2017 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 16 september 2017 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 25 oktober 2016
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 22 september 2016 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 16 februar 2016 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 1 januar 2016 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 17 august 2015
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 8 august 2015
Google-oversetting

Mer

I nærheten
Hoteller i nærhetenSe alle 22 hoteller i Puli
Travel Light Hotel
3 anmeldelser
0,07 km unna
Yahdih Hotel
7 anmeldelser
0,69 km unna
West Hotel
5 anmeldelser
0,76 km unna
I-Pulli Hostel
11 anmeldelser
1,04 km unna
Restauranter i nærheten
Su Mama Tangyuan
63 anmeldelser
0,76 km unna
Ya-Zhuo Hakka Restaurant
20 anmeldelser
0,35 km unna
Chien Yen Shabu Shabu
6 anmeldelser
0,77 km unna
Attraksjoner i nærheten
Mu Sheng Insect Museum
13 anmeldelser
1,38 km unna
Puli Third Night Market
7 anmeldelser
1,45 km unna
Pulichang Holiday Tourism Night Market
6 anmeldelser
0,06 km unna
Kokomu Music Box
32 anmeldelser
0,4 km unna
Spørsmål og svar
Få raskt svar fra ansatte og tidligere besøkende hos Ai Di Vietnamese Food.
Merk: Spørsmålet ditt blir lagt ut offentlig på siden Spørsmål og svar.
Retningslinjer for innlegg
Send inn
Forbedre denne oppføringen

Restaurantdetaljer

Vurderingssammendrag
  • Mat
    Service
  • Verdi
Kjøkken
Steds- og kontaktinformasjon
  • Adresse: No. 1018Xinyi Rd., Puli Township, Taiwan
  • Sted: Asia  >  Taiwan  >  Nantou  >  Puli
  • Telefonnummer: +886 4 9291 0467
Er dette din oppføring på TripAdvisor?
Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer. Gjør krav på oppføringen din