Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

1010 Restaurant

No. 8, Zhongshan Rd, Tamsui District, Xinbei, Taiwan
Del
Lagre
Oppdateringer av kart er satt på pause. Zoom inn for å se oppdatert informasjon.
Tilbakestill zoom
Oppdaterer kart ...
Oversikt
  • Ypperlig47 %
  • Svært bra38 %
  • Gjennomsnitt15 %
  • Dårlig0 %
  • Forferdelig0 %
Restaurantens åpningstider
VURDERINGER
Service
Mat
Verdi
Atmosfære
BELIGGENHET
No. 8, Zhongshan Rd, Tamsui District, Xinbei, Taiwan
Alle detaljer
Skriv en anmeldelseAnmeldelser (13)
Vurdering fra reisende
Type reisende
Tidsperiode
Språk
  • Flere språk

110 av 13 anmeldelser

Anmeldt 4 uker siden via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 6 januar 2018
Google-oversetting

Mer

Anmeldelse samlet inn i partnerskap med EZTABLE.com
Anmeldt 31 desember 2017
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 19 november 2017
Google-oversetting

Mer

Anmeldelse samlet inn i partnerskap med EZTABLE.com
Anmeldt 15 november 2017
Google-oversetting

Mer

Anmeldelse samlet inn i partnerskap med EZTABLE.com
Anmeldt 5 august 2017
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 3 juli 2017
Google-oversetting

Mer

Anmeldelse samlet inn i partnerskap med EZTABLE.com
Anmeldt 25 mars 2017 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 24 mars 2017
Google-oversetting

Mer

Anmeldelse samlet inn i partnerskap med EZTABLE.com
Anmeldt 14 mars 2017
Google-oversetting

Mer

Anmeldelse samlet inn i partnerskap med EZTABLE.com
I nærheten
Hoteller i nærhetenSe alle 19 hoteller i Tamsui
Joy Hotel Danshui
1 anmeldelse
0,38 km unna
La Flower Sea Resort Danshui
14 anmeldelser
0,38 km unna
Danshui Blue River Hotel
8 anmeldelser
0,53 km unna
Hotel Regalees
33 anmeldelser
0,59 km unna
Restauranter i nærheten
Thai Town Cuisine Dan Shui
39 anmeldelser
0 km unna
Magic Curry Tamsui
29 anmeldelser
0 km unna
G12 cafe&bistro
17 anmeldelser
0,23 km unna
Coco Fresh Tea & Juice
16 anmeldelser
0,17 km unna
Attraksjoner i nærheten
Danshuei
1 684 anmeldelser
0,36 km unna
Tamshui Old Street
218 anmeldelser
0,75 km unna
Tamsui Old Street
595 anmeldelser
0,23 km unna
Tamshui Old Street
5 anmeldelser
0,38 km unna
Spørsmål og svar
Få raskt svar fra ansatte og tidligere besøkende hos 1010 Restaurant.
Merk: Spørsmålet ditt blir lagt ut offentlig på siden Spørsmål og svar.
Retningslinjer for innlegg
Send inn
Forbedre denne oppføringen

Restaurantdetaljer

Vurderingssammendrag
  • Mat
    Service
  • Verdi
    Atmosfære
Restaurantbeskrivelse
Reservasjoner
Steds- og kontaktinformasjon
  • Adresse: No. 8, Zhongshan Rd, Tamsui District, Xinbei, Taiwan
  • Sted: Asia  >  Taiwan  >  Xinbei  >  Tamsui>  > Tamsui / Bali District
  • Omgivelser: Tamsui / Bali District
Er dette din oppføring på TripAdvisor?
Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer. Gjør krav på oppføringen din
;