Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Consulate

No. 257, Zhongzheng Rd., Tamsui Dist, Xinbei, Taiwan
+886 2 2622 8529
Lagre
Oppdateringer av kart er satt på pause. Zoom inn for å se oppdatert informasjon.
Tilbakestill zoom
Oppdaterer kart ...
Oversikt
  • Ypperlig40 %
  • Svært bra60 %
  • Gjennomsnitt0 %
  • Dårlig0 %
  • Forferdelig0 %
Restaurantens åpningstider
KJØKKEN
Kafé
VURDERINGER
Service
Mat
Verdi
BELIGGENHET
No. 257, Zhongzheng Rd., Tamsui Dist, Xinbei, Taiwan
Alle detaljer
Skriv en anmeldelseAnmeldelser (5)
Vurdering fra reisende
Type reisende
Tidsperiode
Språk
Anmeldt 6 desember 2017
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 5 september 2017
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 27 februar 2017 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 13 november 2016 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 10 august 2016
Google-oversetting

Mer

I nærheten
Hoteller i nærhetenSe alle 19 hoteller i Tamsui
La Flower Sea Resort Danshui
14 anmeldelser
0 km unna
Joy Hotel Danshui
1 anmeldelse
0 km unna
Asia Pacific Hotel
39 anmeldelser
0,31 km unna
Hotel Regalees
33 anmeldelser
0,43 km unna
Restauranter i nærheten
Shang Pin Restaurant
0 km unna
Jintaiyang
3 anmeldelser
0 km unna
Mr Brown Cafe
3 anmeldelser
0 km unna
She Jia Green Mussel King - Zhongzheng Road
2 anmeldelser
0 km unna
Attraksjoner i nærheten
Danshuei
1 684 anmeldelser
0,64 km unna
Tamsui Old Street
595 anmeldelser
0,49 km unna
Tamshui Old Street
5 anmeldelser
0 km unna
Tamkang High School
41 anmeldelser
0,88 km unna
Spørsmål og svar
Få raskt svar fra ansatte og tidligere besøkende hos Consulate.
Merk: Spørsmålet ditt blir lagt ut offentlig på siden Spørsmål og svar.
Retningslinjer for innlegg
Send inn
Forbedre denne oppføringen

Restaurantdetaljer

Vurderingssammendrag
  • Mat
    Service
  • Verdi
Kjøkken
Steds- og kontaktinformasjon
  • Adresse: No. 257, Zhongzheng Rd., Tamsui Dist, Xinbei, Taiwan
  • Sted: Asia  >  Taiwan  >  Xinbei  >  Tamsui>  > Tamsui / Bali District
  • Omgivelser: Tamsui / Bali District
  • Telefonnummer: +886 2 2622 8529
Er dette din oppføring på TripAdvisor?
Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer. Gjør krav på oppføringen din