Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Golden Flower

No.17, Neijiang Street, Wanhua District, Taipei 108, Taiwan
+886 905 663 001
Nettsted
Lagre
Oppdateringer av kart er satt på pause. Zoom inn for å se oppdatert informasjon.
Tilbakestill zoom
Oppdaterer kart ...
Oversikt
  • Ypperlig35 %
  • Svært bra33 %
  • Gjennomsnitt16 %
  • Dårlig0 %
  • Forferdelig16 %
Restaurantens åpningstider
KJØKKEN
Gatemat, Taiwansk
PRIS
$
VURDERINGER
Service
Mat
Verdi
BELIGGENHET
No.17, Neijiang Street, Wanhua District, Taipei 108, Taiwan
Alle detaljer
Skriv en anmeldelseAnmeldelser (6)
Vurdering fra reisende
Type reisende
Tidsperiode
Språk
  • Flere språk
Anmeldt 2 uker siden
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 22 februar 2018 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 17 februar 2018
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 7 februar 2018
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 10 januar 2018
Google-oversetting

Mer

Anmeldt 31 desember 2017 via mobile enheter
Google-oversetting

Mer

I nærheten
Hoteller i nærhetenSe alle 83 hoteller i Wanhua
Taipei Ximen Zebra Apartment
16 anmeldelser
0,14 km unna
Ferrary Hotel
76 anmeldelser
0,23 km unna
Ti Hwa Hotel
7 anmeldelser
0,26 km unna
Lio Hotel Ximen
31 anmeldelser
0,27 km unna
Restauranter i nærheten
Sunway Siokudo
77 anmeldelser
0,31 km unna
Real Sichuan Flavor
13 anmeldelser
0,27 km unna
Lao Mengjia Salty Porridge
13 anmeldelser
0,15 km unna
Ya Dong Tempura
8 anmeldelser
0,23 km unna
Attraksjoner i nærheten
Long Shan Temple
6 149 anmeldelser
0,56 km unna
Ximen Station Shopping Mall
105 anmeldelser
0,58 km unna
Bangka Qingshan Temple
61 anmeldelser
0,22 km unna
Bopiliao
28 anmeldelser
0,54 km unna
Spørsmål og svar
Få raskt svar fra ansatte og tidligere besøkende hos Golden Flower.
Merk: Spørsmålet ditt blir lagt ut offentlig på siden Spørsmål og svar.
Retningslinjer for innlegg
Send inn
Forbedre denne oppføringen

Restaurantdetaljer

Vurderingssammendrag
  • Mat
    Service
  • Verdi
Kjøkken
Steds- og kontaktinformasjon
  • Adresse: No.17, Neijiang Street, Wanhua District, Taipei 108, Taiwan
  • Sted: Asia  >  Taiwan  >  Taipei  >  Wanhua
  • Telefonnummer: +886 905 663 001
Er dette din oppføring på TripAdvisor?
Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer. Gjør krav på oppføringen din