Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Donald's - STENGT

Jalan Cemara, Sanur, Denpasar, Indonesia
+62 361 288579
Lagre
Kart
Satellitt
Oppdateringer av kart er satt på pause. Zoom inn for å se oppdatert informasjon.
Tilbakestill zoom
Oppdaterer kart ...
Oversikt
  • Ypperlig31 %
  • Svært bra41 %
  • Gjennomsnitt17 %
  • Dårlig11 %
  • Forferdelig0 %
Restaurantens åpningstider
KJØKKEN
Indonesisk, Asiatisk, Vegetarvennlig
VURDERINGER
Service
Mat
Verdi
Atmosfære
BELIGGENHET
Jalan Cemara, Sanur, Denpasar, Indonesia
Flere restauranter i Sanur
Vurdering fra reisende
Type reisende
Tidsperiode
Språk
  • Flere språk

110 av 24 anmeldelser

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 16 desember 2014

Mer

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 25 november 2014

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 24 november 2014

Mer

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 12 november 2014

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 12 oktober 2014

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 27 september 2014

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 25 august 2014

Mer

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 14 august 2014

Mer

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 30 juli 2014

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 1 juni 2014

Mer

I nærheten
Restauranter i nærheten
Mezzanine Bar & Restaurant
673 anmeldelser
0,17 km unna
The Onion Bar & Restaurant
287 anmeldelser
0,16 km unna
Caramel Restaurant at Kamuela Villas Sanur
349 anmeldelser
0,14 km unna
Tropical Sanur Retaurant
165 anmeldelser
0,19 km unna
Attraksjoner i nærheten
Cemara Beach
101 anmeldelser
0 km unna
Blanjong Inscription
26 anmeldelser
0,31 km unna
Atlantis International Bali
808 anmeldelser
0,33 km unna
Aroma Spa Retreat
625 anmeldelser
0,31 km unna
Forbedre denne oppføringen

Restaurantdetaljer

Steds- og kontaktinformasjon
  • Adresse: Jalan Cemara, Sanur, Denpasar, Indonesia
  • Sted: Asia  >  Indonesia  >  Bali  >  Denpasar  >  Sanur
  • Telefonnummer: +62 361 288579
Er dette din oppføring på TripAdvisor?
Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer. Gjør krav på oppføringen din