Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.
Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Tijuana Flats

Nr. 827 av 2 953 Restauranter i Orlando
Fortreffelighetsbevis
$$
Meksikansk, Vegetarisk, Fra sørvestre USA
Kart
Satellitt
Oppdateringer av kart er satt på pause. Zoom inn for å se oppdatert informasjon.
Tilbakestill zoom
Oppdaterer kart ...
Få retningsanvisninger
9161 Narcoossee Rd # 110B, Orlando, FL 32827
(407) 249-5323
Nettsted
Mer informasjon
Legg til bilde Skriv en anmeldelse

40 anmeldelser fra TripAdvisor-fellesskapet vårt

Vurdering fra reisende
Type reisende
Tidsperiode
Språk

Reisende som så på Tijuana Flats, så også på

Orlando, Sentral-Florida
Orlando, Sentral-Florida
 
Orlando, Sentral-Florida
Orlando, Sentral-Florida
 

Har du vært i Tijuana Flats? Del dine erfaringer!

Skriv en anmeldelse Legg til bilder

Er dette din oppføring på TripAdvisor?

Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer.

Gjør krav på oppføringen din
Forbedre denne oppføringen

Restaurantdetaljer

Vurderingssammendrag
  • Mat
    4,5 av 5 stjerner
    Service
    4,5 av 5 stjerner
  • Verdi
    4,5 av 5 stjerner
    Atmosfære
    4,5 av 5 stjerner
Gjennomsnittspriser
USD 10
Kjøkken
Meksikansk, Vegetarisk, Fra sørvestre USA
Måltider
Lunsj, Middag
Restaurantbeskrivelse
Gatekjøkken, Sitteplasser, Uteservering, Tilpasset rullestolbrukere
Egnet for
Spise middag innenfor et budsjett, Familier med barn, Lokalt kjøkken
Steds- og kontaktinformasjon
  • Adresse: 9161 Narcoossee Rd # 110B, Orlando, FL 32827
  • Sted: USA  >  Florida (FL)  >  Sentral-Florida  >  Orlando
  • Telefonnummer: (407) 249-5323

Spørsmål og svar

Spørsmål? Få svar fra ansatte og tidligere besøkende hos Tijuana Flats.
Retningslinjer for innlegg
Vanlige spørsmål:
  • Har dere glutenfrie alternativer?
  • Finnes det regler for antrekk?
  • Tillater dere hunder på plassen utenfor?