Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

China Garden Restaurant

106 Mall Rd, Dublin, GA 31021-3035
+1 478-275-0055
Lagre
Kart
Satellitt
Oppdateringer av kart er satt på pause. Zoom inn for å se oppdatert informasjon.
Tilbakestill zoom
Oppdaterer kart ...
Oversikt
  • Ypperlig34 %
  • Svært bra33 %
  • Gjennomsnitt33 %
  • Dårlig0 %
  • Forferdelig0 %
Restaurantens åpningstider
KJØKKEN
Kinesisk, Asiatisk
PRIS
$
VURDERINGER
Service
Mat
Verdi
Atmosfære
BELIGGENHET
106 Mall Rd, Dublin, GA 31021-3035
Alle detaljer
Skriv en anmeldelse
Anmeldelser (21)
Vurdering fra reisende
Type reisende
Tidsperiode
Språk
Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 17 mai 2014

Mer

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 21 juni 2013

Language Weaver
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 8 oktober 2012

Drevet av
Microsoft® Translator
Denne anmeldelsen er maskinoversatt fra engelsk Hva er det?
Vise maskinoversettelser?
Anmeldt 18 september 2011

I nærheten
Restauranter i nærheten
Southern Heritage Bar-B-Que
40 anmeldelser
1,02 km unna
Salsa's Mexican Restaurant
9 anmeldelser
0,05 km unna
Captain D's
6 anmeldelser
0,79 km unna
Surcheros Fresh Grill
5 anmeldelser
1,36 km unna
Attraksjoner i nærheten
Dublin Visitors Center
15 anmeldelser
6,41 km unna
Little Ocmulgee State Park and Lodge
92 anmeldelser
50,39 km unna
Main Street Market Antique Mall
6 anmeldelser
58,21 km unna
Museum of Aviation
569 anmeldelser
59,82 km unna
Spørsmål og svar
Få raskt svar fra ansatte og tidligere besøkende hos China Garden Restaurant.
Merk: Spørsmålet ditt blir lagt ut offentlig på siden Spørsmål og svar.
Retningslinjer for innlegg
Send inn
Forbedre denne oppføringen

Restaurantdetaljer

Vurderingssammendrag
  • Mat
    Service
  • Verdi
    Atmosfære
Kjøkken
Måltider
Lunsj, Middag
Restaurantbeskrivelse
Gatekjøkken, Sitteplasser, Servitørpersonell, Tilpasset rullestolbrukere
Egnet for
Familier med barn
Steds- og kontaktinformasjon
  • Adresse: 106 Mall Rd, Dublin, GA 31021-3035
  • Sted: USA  >  Georgia (GA)  >  Dublin
  • Telefonnummer: +1 478-275-0055
Er dette din oppføring på TripAdvisor?
Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer. Gjør krav på oppføringen din