Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.
Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
De nyeste anmeldelsene. De laveste prisene. Det perfekte stedet å bestille hoteller.

The Railway Inn

Kart
Satellitt
Oppdateringer av kart er satt på pause. Zoom inn for å se oppdatert informasjon.
Tilbakestill zoom
Oppdaterer kart ...
Få retningsanvisninger
120 Ashbourne Road | Cowers Lane, Belper DE56 2LF, England
+44 1773 550128
Nettsted
I dag
9:00 am - 9:00 pm
Stengt nå
Se alle åpningstider
Timer:
ma 12:00 pm - 8:00 pm
ti - fr 12:00 pm - 9:00 pm
9:00 am - 9:00 pm
Mer informasjon
Legg til bilde Skriv en anmeldelse

260 anmeldelser fra TripAdvisor-fellesskapet vårt

Vurdering fra reisende
Type reisende
Tidsperiode
Språk
Filtrert etter: Norsk

Reisende som så på The Railway Inn, så også på

 

Har du vært i The Railway Inn? Del dine erfaringer!

Skriv en anmeldelse Legg til bilder

Er dette din oppføring på TripAdvisor?

Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer.

Gjør krav på oppføringen din
Forbedre denne oppføringen

Restaurantdetaljer

Vurderingssammendrag
  • Mat
    4 av 5 bobler
    Service
    4 av 5 bobler
  • Verdi
    4 av 5 bobler
    Atmosfære
    3,5 av 5 bobler
Kjøkken
Bar, Britisk, Pub, Vegetarvennlig, Glutenfri alternativer
Måltider
Frokost, Lunsj, Middag
Restaurantbeskrivelse
Reservasjoner, Uteservering, Sitteplasser, Servitørpersonell, Parkering tilgjengelig, Kundeparkering etter avtale, Barnestoler tilgjengelig, Tilpasset rullestolbrukere, Serverer alkohol, Full bar, Gratis Wi-Fi
Egnet for
Spise middag innenfor et budsjett, Familier med barn, Spesielle anledninger, Store grupper, Lokalt kjøkken, Barn
Åpningstider
mandag
12:00 pm - 8:00 pm
tirsdag
12:00 pm - 9:00 pm
onsdag
12:00 pm - 9:00 pm
torsdag
12:00 pm - 9:00 pm
fredag
12:00 pm - 9:00 pm
lørdag
9:00 am - 9:00 pm
Steds- og kontaktinformasjon
  • Adresse: 120 Ashbourne Road | Cowers Lane, Belper DE56 2LF, England
  • Sted: Europa  >  Storbritannia (UK)  >  England  >  Derbyshire  >  Belper
  • Telefonnummer: +44 1773 550128

Spørsmål og svar

Her er spørsmål tidligere besøkende har stilt, med svar fra representanter fra The Railway Inn og andre tidligere besøkende
4 spørsmål
Still et spørsmål
Spørsmål? Få svar fra ansatte og tidligere besøkende hos The Railway Inn.
Retningslinjer for innlegg
Vanlige spørsmål:
  • Har dere glutenfrie alternativer?
  • Finnes det regler for antrekk?
  • Tillater dere hunder på plassen utenfor?