Vi har merket at du bruker en nettleser som ikke støttes. TripAdvisor-nettstedet vises kanskje ikke riktig.
Vi støtter følgende nettlesere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Nytt! Finn og bestill ditt ideelle hotell på TripAdvisor – og få de laveste prisene
Kart
Satellitt
Oppdateringer av kart er satt på pause. Zoom inn for å se oppdatert informasjon.
Tilbakestill zoom
Oppdaterer kart ...
Få retningsanvisninger
8180 Greensboro Dr Ste 125, Tysons Corner, VA 22102-3882
+1 703-883-0557
lørdag
Stengt
Timer:
ma - fr 7:00 am - 4:00 pm
Mer informasjon
Legg til bilde Skriv en anmeldelse

7 anmeldelser fra TripAdvisor-fellesskapet vårt

Vurdering fra reisende
Type reisende
Tidsperiode
Språk

Reisende som så på Boulevard Cafe, så også på

Tysons Corner, Fairfax County
Tysons Corner, Fairfax County
 
Tysons Corner, Fairfax County
Tysons Corner, Fairfax County
 
Tysons Corner, Fairfax County
Tysons Corner, Fairfax County
 

Har du vært i Boulevard Cafe? Del dine erfaringer!

Skriv en anmeldelse Legg til bilder

Er dette din oppføring på TripAdvisor?

Eier eller administrerer du dette stedet? Gjør krav på oppføringen din gratis for å svare på anmeldelser, oppdatere profilen din og mye mer.

Gjør krav på oppføringen din
Forbedre denne oppføringen

Restaurantdetaljer

Vurderingssammendrag
  • Mat
    5 av 5 bobler
    Service
    4,5 av 5 bobler
  • Verdi
    5 av 5 bobler
    Atmosfære
    4 av 5 bobler
Kjøkken
Fra middelhavsområdet
Åpningstider
mandag
7:00 am - 4:00 pm
tirsdag
7:00 am - 4:00 pm
onsdag
7:00 am - 4:00 pm
torsdag
7:00 am - 4:00 pm
fredag
7:00 am - 4:00 pm
Steds- og kontaktinformasjon
  • Adresse: 8180 Greensboro Dr Ste 125, Tysons Corner, VA 22102-3882
  • Sted: USA  >  Virginia (VA)  >  Fairfax County  >  Tysons Corner
  • Telefonnummer: +1 703-883-0557

Spørsmål og svar

Spørsmål? Få svar fra ansatte og tidligere besøkende hos Boulevard Cafe.
Retningslinjer for innlegg
Vanlige spørsmål:
  • Har dere glutenfrie alternativer?
  • Finnes det regler for antrekk?
  • Tillater dere hunder på plassen utenfor?